Fornox RD200/3

, , , ,
Bezp. trieda: 
3. bezpečnostná trieda
Stupeň utajenia: 
Áno, Typ 3
Počet bodov: 
7 istiacich bodov
Záruka: 
6 rokov
Cena dverí: 
Od 2399,00€
  • Záruka sa vzťahuje na uzamykací mechanizmus dverí.

Horizontal Tabs

Popis

Exteriérové vchodové bezpečnostné dvere Fornox RD200/3 sú 17-bodové bezpečnostné dvere oceľovej konštrukcie, ktorá je tvorená 2 oceľovými platňami, oceľovým rámom a oceľovými výstuhami. Dvere sú certifikované v 3. bezpečnostnej triede. Povrch dverí z exteriérovej strany tvorí vysoko odolná povrchová úprava FUNDERMAX, ktorá je naviac vode odolná a UV stála.  Povrch z exteriérovej strany môže byť vo farbe v stupnici RAL (okrem metalických farieb), alebo v dekore dreva. Dizajn dverí je možné doplniť aj presklením s odolným vrstveným bezpečnostným izolačným sklom, ktorý štandardne lemuje moderný nerezový rámik.  Súčiniteľ prestupu tepla u takýchto dverí je UD 0,84 W/(m2.K).

Hlavnou výhodou dverí je prerušený tepekný most a izolácia dverí s najlepšími vlastnosťami vo svojej kategórii na trhu s hodnotou súčiniteľa prestupu tepla UD 0,77 W/(m2.K). Samozrejmosťou je dodanie dverí spolu s bezpečnostnou zárubňou, ktorá je zateplená, pre zabezpečenie prerušenia tepelného mostu.  

V cene dverí je zahrnuté:

  • Exteriérové bezpečnostné dvere RD200/3 šírka 80
  • Bezpečnostná zateplená zárubňa
  • Bezpečnostná cylindrická vložka EVVA FPS BSZ
  • Bezpečnostné kovanie Rostex BK
  • Nerezový prah
  • Montáž bezpečnostných dverí
Špecifikácia

 

Bezpečnostné dvere Fornox AK230/3 sú konštruované ako 17 bodové, oceľové dvere. Konštrukciu dverí tvoria 2 oceľové platne, oceľový rám a oceľové výstuže, po celej ploche dverí.

Výhodou bezpečnostných dverí Fornox je konštrukcia s protipožiarnou, zvukovo-izolačnou výplňou. Poldrážka bezpečnostných dverí je dodávaná vo farbenom prevedení dverí. Vďaka špeciálnej konštrukcii dverí, je možné dodatočne skrátiť dvere až o 2,5cm.

Každé dvere, sú certifikované pre otváranie do aj von z chráneného priestoru.

 

 

 

 

 

 

Tepelná úspora
a bezpečnosť súčasne?
Áno, ide to!

Vyvinuli sme vstupné bezpečnostné dvere ktoré spĺňajú obe požiadavky!

 Prerušený tepelný most a izolácia dverí s najlepšími vlastnosťami vo svojej kategórii na trhu s hodnotou súčiniteľa prestupu tepla UD 0,77 W/(m2.K).

 

 

 

 

 

 

FORNOX RD200/3

FORNOX RD200/2

Bezpečnostná trieda 3. bezpečnostná trieda 2. bezpečnostná trieda
Súčinitel prestupu tepla (bez svetlíka) UD 0,77 W/(m2.K UD 0,77 W/(m2.K
Súčinitel prestupu tepla (so svetlíkom) UD 0,84 W/(m2.K) UD 0,84 W/(m2.K)
Počet istiacich bodov 17 istiacich bodov 7 istiacich bodov
Tesnenie na dverách a zárubni Áno Áno
Ceľooceľové, vystužené, dvojplášťové Áno Áno
Povrch dverí z exteriérovej strany FunderMax FunderMax
Povrch dverí z interiérovej strany MDF Lamino / RAL MDF Lamino / RAL
Možnosť prevedenia s madlom Áno Áno

 

Príslušenstvo
Realizácie

OCEĽOVÁ KONŠTRUKCIA DVERÍ

Bezpečnostné dvere Fornox RD200/3 sú oceľovej konštrukcie, ktorú tvoria dve oceľové platne, oceľový rám a oceľová výstuž. Zámková strana dverí je vystužená omega profilom, ktorý je neoddeliteľne spojený zvarmi ku kovovému korpusu dverí.

AŽ 17 ISTIACICH BODOV

Dvere sú v zárubni zaistené pomocou 17 istiacich čapov. Pričom na pántovej časti je 8 pasívnych čapov a na zámkovej časti sa nachádza 9 aktívnych čapov, ktoré sa vysúvajú do dĺžky až 24mm.

KVALITNÝ BEZPEČNOSTNÝ ZÁMOK

Istiace body sú ovládané pomocou kvalitného bezpečnostného zámku českého výrobcu Rostex, ktorý zabezpečuje maximálnu bezpečnosť a hladké ovládanie dverí.

ZVUKOVO-TEPELNÁ IZOLÁCIA

 Prerušený tepelný most a izolácia dverí s najlepšími vlastnosťami vo svojej kategórii na trhu s hodnotou súčiniteľa prestupu tepla UD 0,77 W/(m2.K).

KVALITNÝ POVRCH DVERÍ

Povrch dverí z exteriérovej strany tvorí vysoko odolná povrchová úprava FUNDERMAX, ktorá je naviac vode odolná a UV stála.  Povrch z exteriérovej strany môže byť vo farbe v stupnici RAL (okrem metalických farieb), alebo v dekore dreva. 

Povrch dverí z interiérovej strany tvorí vysoko odolná povrchová úprava dverí z MDF LAMINO, s dizajnom dreva, alebo v škále RAL. Polodrážka dverí má rovnaký dizajn a dvere pôsobia celkovo veľmi estetickým dojmom.

VÝROBNÝ ŠTÍTOK NA DVERÁCH

Výrobný štítok nesie informácie o všetkých dôležitých parametroch dverí ako aj normách podľa ktorých sú dvere vyrobené a skúšané (nutná zhoda parametrov s doloženým certifikátom dverí).

CERTIFIKOVANÉ BEZPEČNOSTNÉ DVERE

Bezpečnostné dvere Fornox sú certifikované na Slovensku a spĺňajú aj tie najprísnejšie štandardy v oblasti bezpečnosti a nepriezvučnosti. Certifikát bezpečnostných dverí potvrdzuje všetky uvádzané parametre dverí.

ELEKTRONICKÉ DOPLNKY A VÝBAVA DVERÍ

Bezpečnostné dvere Fornox RD200/3 je možné dodať aj so SMART digitálnymi prvkami ako je wifi digitálne kukátko či elektronické ovládanie dverí. Naviac vieme vaše nové bezpečnostné dvere vybaviť prípravou na zabezpečovací systém (EZS) či prípravou na dverný zatvárač. 

Ako vybrať bezpečnostné dvere?

Ako vybrať bezpečnostné dvere?

Stručný sprievodca výberom bezpečnostných dverí.

Bezpečnostné dvere sherlock

Montáž kamerových systémov

Realizujeme návrh a montáž kamerových systémov.

Nezáväzná obhliadka

Máte záujem o bezpečnostné dvere ? Zanechajte nám kontakt a my Vás budeme obratom kontaktovať. Náš vyškolení personál Vám vysvetlí všetky detaily bezpečnostných dverí a vytvorí Vám cenovú ponuku na mieru.

 

Naši partneri