O nás

Spoločnosť Sykoralock s.r.o. bola založená 5.10.2018 ako pokračovanie rodinnej firmy Ľubomír Sýkora, ktorá bola založená 1.1.1995.

Na trhu bezpečnostných dverí a zabezpečovacích systémoch sme už viac ako 25 rokov a za tú dobu sme nabrali množstvo skúseností a vybudovali si know-how v oblasti zabezpečenia bytových a nebytových priestorov.

Za dobu 25 rokov prešlo rukami našich montážnikov niekoľko tisíc kusov bezpečnostných dverí. Mottom firmy je „spokojný zákazník je zárukou prosperity firmy“ a preto je pre nás a našich pracovníkov dôležitá kvalitne odvedená práca, výsledkom ktorej je spokojnosť a úsmev na tvári našich zákazníkov.

V minulosti sa naša firma špecializovala hlavne na predaj a montáž mechanických zabezpečovacích systémov (bezpečnostných dverí, cylindrických vložiek a trezorov).

Pre zákazníkov sme chceli priniesť komplexný servis v oblasti zabezpečenia nehnuteľností a preto sme svoje služby rozšírili o elektronické zabezpečovacie systémy, kamerové systémy či špeciálne prístupové a hotelové systémy.

Najväčšou výhodou našej firmy je priama spolupráca s výrobcami zabezpečovacích systémov, čo znamená, že môžeme vstupovať do procesov návrhov a výroby výsledkom čoho je možnosť dodania atypických riešení zabezpečenia nehnuteľnosti.

K zabezpečeniu nehnuteľností pristupujeme s najväčšou profesionalitou a zodpovednosťou, preto naši zamestnanci každoročne podstupujú náročné školenia. Pre zaručenie maximálnej profesionality a diskrétnosti sú všetci naši zamestnanci a partneri viazaní mlčanlivosťou.

Čo ponúkame

Naša ponuka je naozaj rozsiahla vďaka čomu vieme zabezpečiť každý objekt podľa požiadaviek klienta.

  • V ponuke máme certifikované bezpečnostné dvere, vyrobené na Slovensku:  FORNOX
  • Certifikované GSM elektronické zabezpečovacie systémy (domové alarmy) značky JABLOTRON, SATEL a AJAX
  • Profesionálne kamerové systémy najznámejších a najväčších výrobcov: Hikvision, Dahua
  • Sejfy a trezorová technika: Rottner-tresor, Safetronics, Yale, Comsafe
  • Cylindrické dverné vložky značky: Mul-T-Lock, EVVA, FAB
  • Prístupové systémy a hotelové zámky: EVVA, Mul-T-Lock
  • Švajčiarske nože Victorinox, nemecké nože Puma, Magnum, Boker, české nože Mikov
  • A mnoho ďalšieho

Špeciálne riešenia

V našej ponuke nájdete i špeciálne prístupové riešenia – mechanické, elektronické, mechanicko-elektronické.

Zabezpečujeme návrh a realizáciu systému hlavného a generálneho kľúča (SGHK systém). Taktiež vieme zabezpečiť návrh a montáž špeciálnych elektronických prístupových systémov napr. Mul-T-Lock SmartAir. Samozrejmosťou je aj starostlivosť o nami namontované systémy po celú dobu životnosti (zabezpečíme ako záručný tak i plný pozáručný servis).

Licencie

Pri poskytovaní služieb v oblasti zabezpečenia objektov je nutné prejsť špecializovanými školeniami a vlastniť príslušné licencie, ktoré oprávňujú spoločnosť prevádzkovať danú živnosť.

Sme držiteľom licencie na prevádzkovanie Technických služieb  podľa §7 ods. 1 zákona č. 473/2005 Z.z. o súkromnej bezpečnosti, čo nás oprávňuje podnikať s návrhom a montážou bezpečnostných dverí a zabezpečovacích systémov.

Licencia od PZ SR na prevádzkovanie Technickej služby (podľa zákona č.473/2005 Z.z.): PT 002698 [online overenie na MV SR]

         

Naši partneri