Kamerové systémy

Hľadáte spoľahlivý kamerový systém so záznamom s možnosťou sledovania online cez Váš PC, smartphone alebo tablet ? S výberom vhodného kamerového systému ako i s montážou vám radi pomôžeme. V našej ponuke nájdete kamerové systémy značky Hikvision a Dahua.

Vďaka kvalitnému kamerovému systému získate dokonalý prehľad o Vašich zamestnancoch a majetku. Moderný IP kamerový systém, dokáže rozpoznávať tváre, EČV alebo Vás dokáže automaticky upozorniť, ak niekto vnikne do predom vyznačenej zóny. Záznam z kamier môžete sledovať hocikedy, nech ste kdekoľvek (24/7). Aplikácia je ZDARMA a je dostupná na Windovs, Mac ale i na iOS a Android. Pomocou modernej aplikácie dokážete prehrávať záznam, sledovať online obraz či kompletne ovládať PTZ kamery.

Zažite dokonalý obraz i v noci. S funkciou StarLight dokážete sledovať farebný obraz i za zhoršených svetelných podmienok.

Samozrejmosťou je výber spoľahlivého nahrávacieho zariadenia (NVR / DVR). Každý kamerový systém navrhujeme tak, aby bol záznam zo všetkých kamier archivovaný minimálne 2 týždne. Pri požiadavkách na dlhšiu archiváciu samozrejme vieme vyhovieť.

Aký je postup ?

 • Kontaktujte nás
  Kontaktovať nás môžete e-mailom: info@sykoralock.sk alebo telefonicky 0911 394 349, poprípade osobne na pobočke v Trenčíne.
 • Požiadavky na kamerový systém
  Stručne nám popíšte objekt, definujte požiadavky na kamerový systém, prípadne váš rozpočet. Naši technici sa vám budú snažiť vyhovieť a navrhnúť kamerový systém na mieru.
 • Realizácia kamerového systému
  Po odsúhlasení návrhu a zaplatení zálohy, zrealizujeme odbornú a licencovanú montáž. Celý systém nastavíme podľa vašich požiadaviek a zaškolíme obsluhu.
 • Montážou to nekončí
  Na celý systém držíme záruku. V prípade požiadaviek realizujeme upgrade FW všetkých súčastí. Pre svojich zákazníkov ponúkame okrem záručného i plný pozáručný servis.

Prečo uvažovať nad montážou moderného IP kamerového systému Hikvision alebo Dahua:

 • Dokonalý obraz v rozlíšení až 4K
 • S funkciou StarLight vidíte farebný obraz i v noci
 • Vďaka kodeku H265+ šetríte dáta i miesto na disku (viac ako 50% ako pri kodeku H265)
 • Možnosť sledovania online cez aplikáciu v PC, mobile a tablete
 • SMART funkcie – rozpoznávanie tváre, EČV, počítanie ľudí, oznámenie pri narušení priestoru, filtrovanie falošných poplachov (pes, mačka,...), atď.

 

 

Analógové kamery

Digitálne IP kamery

Kvalita obrazu Menšia rozlišovacia schopnosť Kryštálovo čistý obraz,
Možnosť sledovania online cez internet Áno Áno
Intelignená analýza a SMART funkcie (rozpoznanie tváre, EČV, oznámenie pri vniknutí do snímaného priestoru, atď.) Nie Áno
Možnosť nasadenia kodeku H265+ (znižuje o 50% viac miesta na disku a dát ako kodek H265) Áno Áno
Úroveň zabezpečenia Nižšia Vyššia
Kabeláž Pomocou koaxiálneho káblu. Každá kamera je pripojená samostatným káblom UTP / FTP kábel. Možnosť pripojenia niekoľko kamier na 1 vetvu
Cena Nižšia cena ako pri IP kamerovom systéme. Nevýhodou je "zastaralá" technológia. O niečo vyššia cena. Výhodou je jednoduchá možnosť rozširovania systému a moderné SMART funkcie kamier. 
Odporúčané využitie Odporúčame využiť pri renovácii starého kamerového systému, pri využití existujúcej kabeláže a všade tam, kde je obmedzený rozpočet na kamerový systém. Odporúčame zvoliť pre novostavby, príp. všade tam, kde sa ide nanovo budovať kabeláž na kamerový systém. 

 

Aj keď z pohľadu ceny vychádzajú lepšie analógové kamerové systémy, je potrebné myslieť aj na budúcnosť. Analógové kamerové systémy idú do úzadia. Ich vývoj sa pomaly zastavuje a v budúcnosti bude problém nahradiť pokazenú či starú analógovú kameru novou. Pre novostavby a objekty, kde je potrebné potiahnuť kabeláž na kamerový systém určite odporúčame zvoliť si cestu IP kamier. Digitálne IP kamery prechádzajú neustálym vývojom a ponúkajú vynikajúci obraz za každých podmienok. Okrem iného IP kamery ponúkajú rozšírené SMART funkcie ako upozornenie na narušenie sledovaného územia, ktoré využijete napr. keď budete odcestovaný na dovolenke.

 

Naši partneri