Bezpečnostné zárubne

Súčasťou každých bezpečnostných dverí je i bezpečnostná zárubňa, ktorá musí byť dostatočne pevná a rovnako ako dvere, musí byť certifikovaná. V ponuke máme niekoľko typov zárubní, ktoré sa odlišujú svojou konštrukciou. Typ zárubne určí technik po zameraní. Bezpečnostné zárubne pri montáži zameriame do roviny a ukotvíme navarením niekoľkých konzol. Takto ukotvené a pripravené zárubne následne vyplníme kvalitným betónom, vďaka čomu zárubňa dostane požadovanú pevnosť odolnosť proti roztiahnutiu.

Bezpečnostné zárubne Fornox

Bezpečnostná zárubňa Fornox je zváraná (nie nitovaná). Dodáva sa v prevedení CGKA alebo MZKA (podľa druhu muriva, rozmery prípadne krivosti stien). Zárubňa je zosilnená oceľovou platňou a v mieste zámku je vysoko odolný protikus zámku, ktorý okrem iného chráni zárubňu voči poškriabaniu a umožňuje ľahké zabuchnutie dverí. Na zárubni je špeciálne protihlukové, odolné EPDM celoobvodové tesnenie s dlhou životnosťou.

Bezpečnostné zárubne Fornox dodávame v niekoľkých farebných prevedeniach, podľa požiadaviek zákazníka. vybrať si môžete zo širokej farebnej palety RAL. 

Bezpečnostné zárubne PROFIL

Bezpečnostné zárubne Profil dodávame v niekoľkých farebných prevedeniach, podľa požiadaviek zákazníka. vybrať si môžete zo širokej farebnej palety RAL. Už v základe sú všetky bezpečnostné zárubne PROFIL dodávané v komaxitovej úprave, ktorá zabezpečuje vysokú odolnosť proti mechanickému poškodeniu zárubne. Štandardne sa zárubne dodávajú v hnedej alebo bielej farbe. 

    

 

 

Bezpečnostná zárubňa Profil s tesnením a otvormi pre uzamykací mechanizmus.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kotvenie bezpečnostnej zárubne Profil do steny.

 

 

 

 

Bezpečnostné zárubne SHERLOCK®​

Bezpečnostné dvere SHERLOCK®​ sú dodávané s novými bezpečnostnými zárubňami SHERLOCK®, ktoré svojou konštrukciou spolu s bezpečnostnými dverami zabezpečujú vysokú ochranu zabezpečenia domácnosti.​ Bezpečnostné zárubne sú štandardne dodávané v prevedení Komaxit vo farebnom prevedení hnedá alebo biela. Iná farba ako hnedá alebo biela je za príplatok. Farba sa dá vybrať zo vzorkovníka RAL.

 

 

 

 

 

Bezpečnostná zárubňa SHERLOCK®

 

 

 

 

 

 

 

 

Profily zárubní SHERLOCK®

 

Naši partneri