Zabezpečovacie systémy JABLOTRON

Bezpečnosť rodiny a majetku je na prvom mieste a preto je nutné okrem klasického mechanického zabezpečenia myslieť aj na elektronické zabezpečenie. Alarm slúži hlavne na odplašenie prípadného zlodeja a informovanie majiteľa nehnuteľnosti, že sa deje niečo podozrivé.

V našej ponuke máme najmodernejší GSM zabezpečovací systém Jablotron 100, ktorý okrem bežných funkcií alarmu, ponúka aj množstvo SMART funkcií ako je ovládanie kúrenia, elektriny či osvetlenia.

S moderným GSM alarmom budete mať vždy prehľad o tom, čo sa u Vás deje. Alarm môžete ovládať pomocou prehľadnej klávesnice so segmentami ale aj pomocou mobilnej aplikácie, dostupnej na iOS Android. Spôsobov ako môžete celý systém ovládať je naozaj veľa.

Alarm Jablotron 100 sa vyrába v dvoch prevedeniach:

 • Drôtový alarm Jablotron 100
 • Bezdrôtový alarm Jablotron 100

Dané prevedenia jednotlivých prvkov pre zabezpečovací systém JABLOTRON 100 je možné medzi sebou jednoducho kombinovať.

 

 

Prečo si zvoliť zabezpečovací systém JABLOTRON 100:

 

 • Jedinečná bezpečnosť

Systém JABLOTRON 100 je chránený v niekoľkých úrovniach:

 1. GSM SIM karta zabezpečuje hlásenie poplachu pomocou SMS a notifikácia do mobilnej aplikácie
 2. Vďaka SIM karte je pripojenie na internet zálohované aj GSM signálom. Navyše pri aktivovaní služby bezpečnostná SIM, máte všetky dáta spotrebované na prevádzku alarmu, úplne ZDARMA.
 3. LAN pripojenie zabezpečuje hlásenie poplachu pomocou mobilnej aplikácie.
 4. Pri strate GSM signálu a zároveň pri strate LAN pripojenia sa zariadenie nebude hlásiť na server Jablotronu, čo bude znamenať okamžité vyhlásenie poplachu.
 5. Aktualizácie systému – Firma Jablotron neustále pracuje na vylepšovaní systému. Každá aktualizácia prináša vylepšenia bezpečnosti a nové funkcionality systému.
 • Kedykoľvek máte možnosť rozšírenia celého systému

Celý systém môžete rozširovať, tak ako Vám to vyhovuje. Ak sa na začiatku rozhodnete, že Vám stačí len základné zabezpečenie pohybovými PIR detektormi, stále máte v budúcnosti možnosť systém rozšíriť napr. o záplavové či požiarne detektory.  

 • Možnosť ovládania domácnosti

Celú domácnosť môžete ovládať jediným systémom. Vďaka alarmu JABLOTRON 100 dokážete ovládať kúrenie, elektrinu, osvetlenie ale i zalievanie záhrady. Ako bonus dokážete vďaka jedinému systému sledovať spotrebu elektriny, vody a plynu a v prípade potreby viete všetko odstaviť.

 • Možnosť pripojenia na PCO

Systém JABLOTRON 100 je možné pripojiť na pult centrálnej ochrany (PCO).

Zabezpečovací systém JABLOTRON sa vyrába v niekoľkých prevedeniach a veľkostiach, vďaka čomu je vhodný pre použitie v domoch, bytoch a firmách.

 

Aký je postup ?

 • Kontaktujte nás
  Kontaktovať nás môžete e-mailom: info@sykoralock.sk alebo telefonicky 0911 394 349, poprípade osobne na pobočke v Trenčíne.
 • Požiadavky na zabezpečovací systém
  Stručne nám popíšte objekt, definujte požiadavky na zabezpečovací systém, prípadne váš rozpočet. Naši technici sa vám budú snažiť vyhovieť a navrhnúť zabezpečovací systém na mieru.
 • Realizácia zabezpečovacieho systému
  Po odsúhlasení návrhu a zaplatení zálohy, zrealizujeme odbornú a licencovanú montáž. Celý systém nastavíme podľa vašich požiadaviek a zaškolíme obsluhu.
 • Montážou to nekončí
  Na celý zabezpečovací systém držíme záruku. Pri využívaní služby bezpečnostná SIM máte od nás predĺženú záruku 7 rokov. Každoročne sa postaráme o servisné prehliadky systému, kde skontrolujeme správne fungovanie všetkých komponentov a v prípade potreby vymeníme batérie. Samozrejmosťou je každoročný upgrade FW ústredne a všetkých prvkov systému. Pre svojich zákazníkov ponúkame okrem záručného i plný pozáručný servis.

 

Prečo využívať službu bezpečnostná SIM JABLOTRON ?

Vďaka bezpečnostnej SIM JABLOTRON, dokážete celý systém na diaľku ovládať a získavať informácie. Poplatok za bezpečnostnú SIM kartu Jablotron je cca 3,60€ s DPH / mesiac a vďaka nej získavate:

 • Administráciu celého systému na diaľku (pomocou PC alebo mob. aplikácie),
 • 7 ročnú predĺženú záruku,
 • Garancia zodpovednosti za škodu do výšky až do 80 000€,
 • Komunikácia alarmu na Cloud Jablotron,
 • Technická podpora ku Cloudu Jablotron

Naši partneri