Dverné kukátka

Pomocou dverného kukátka môžete skontrolovať, kto stojí pred vašimi dverami. Dverné kukátko tak zvyšuje celkovú vašu bezpečnosť. V našej ponuke máme ako klasické panoramatické kukátka, tak i moderné digitálne kukátka.

Výhod digitálnych kukátok je hneď niekoľko:

  • Jednoduchá manipulácia
  • Obraz vidíte na veľkom LCD displeji
  • Automatické ukladanie snímok alebo videa
  • Možnosť komunikácie na diaľku cez mobil pomocou WIFI

Kompletnú ponuku digitálnych kukátok nájdete na našom e-shope www.SykoraLock.sk

 

Panoramatické kukátka

JNF - PRIEZORNÍK​

Panoramatické kukátko s podložkami a záklopkou, nerez, zorný uhol 180°. Povrchová úprava: nerez.

PREJSŤ NA PRODUKT

AXA 2 priezorník s menovkou hranatý

Panoramatické kukátko s menovkou, Materiál: hliník

PREJSŤ NA PRODUKT

AXA BETA 2 priezorník s menovkou oblý

Panoramatické kukátko s menovkou, Materiál: hliník

PREJSŤ NA PRODUKT

 

Digitálne kukátka

Mul-T-Lock GotU +5140

Najvyššia modelová rada digitálneho priezorníku (kukátku) od spoločnosti Mul-T-Lock GotU+ 5140. Vďaka tomuto digitálnemu priezorníku uvidíte návštevníka na veľkej 4,3“ LCD obrazovke. Pomocou tohto digitálneho priezorníku môžete natáčať video a zároveň zachytiť osobu na fotke a to aj za úplnej tmy. Fotky a videá si môžete ukladať na SD pamäťovú kartu.

PREJSŤ NA PRODUKT

EQUES MINI 3S

Digitálne dverné WIFI  kukátko MINI 3S ponúka moderné funkcie pre náročných zákazníkov. Vonkajšia jednotka (kamera) je vybavená 2Mpx objektívom s uhlom záberu 180°automatickým PIR detektorom pohybu, mikrofónom a reproduktorom. Samozrejmosťou je aj IR nočný prísvit pre zlé svetelné podmienky.

PREJSŤ NA PRODUKT

 

EQUES VEIU PRO

SMART WIFI digitálne dverné kukátko VEIU PRO ponúka moderné funkcie pre najnáročnejších používateľov. Vonkajšia jednotka (kamera) je vybavená špičkovým 3Mpx objektívom s uhlom záberu až 180° vďaka čomu získate široký prehľad o tom, kto sa nachádza pred Vašimi dverami. Samozrejmosťou je IR nočný prísvit pre zlé svetelné podmienky.

PREJSŤ NA PRODUKT

EQUES VEIU S31

Smart dverné digitálne kukátko umožňuje automatické snímanie návštevníka alebo priestoru pred dverami so záznamom jednotlivých  snímok alebo videa do vnútornej pamäte a notifikáciou do aplikácie Eques (zadarmo pre Android aj iOS). Digitálne kukátko VEIU S31 ponúka moderné funkcie pre náročných zákazníkov. Vonkajšia jednotka (kamera) je vybavená 2Mpx objektívomuhlom záberu 180°/ 85°(H/V), automatickým PIR detektorom pohybu, mikrofónom a reproduktorom. Pre zlé svetelné podmienky je kukátko vybavené IR nočným prísvitom.

PREJSŤ NA PRODUKT

EZVIZ DP2C

Digitálne Wi-Fi kukátko EZVIZ s dotykovou obrazovkou a s kamerou s PIR pohybovým snímačom s nočným videním, mikrofónom a reproduktorom je dobrou voľbou pre stráženie Vašich dverí. Vonkajšia kamera je vybavená 2Mpx objektívom s uhlom záberu 155° vďaka čomu získate široký prehľad o tom, kto sa nachádza pred Vašimi dverami. Samozrejmosťou je IR nočný prísvit do max 5 metrov, pre zlé svetelné podmienky. Vnútornú jednotku tvorí farebný dotykový displej s uhlopriečkou 4,3“.  Vďaka vstavanému mikrofónu s reproduktorom, môžete pohodlne komunikovať s návštevníkom, ktorý sa nachádza pred dverami a to bez potreby otvorenia dverí.

PREJSŤ NA PRODUKT

YALE DDV 500 STANDARD

Základný model digitálneho kukátka na dvere YALE DDV 500. Vďaka digitálnemu kukátku máte vždy prehľad o tom, kto sa nachádza za vašimi dvermi. Z vonkajšej strany vyzerá toto digitálne kukátko ako klasické kukátko, ktoré nájdete skoro na každých bytových dverách. Avšak ak sa pozriete z druhej strany, miesto kruhového kukátka uvidíte 3,2" displej s 0,3Mpx kamerou.

PREJSŤ NA PRODUKT

YALE DDV 4500 MEMORY

Vďaka digitálnemu kukátku YALE DDV 4500 MEMORY získate dokonalý prehľad o tom kto sa nachádza za vašimi dverami. Obraz z 0,3Mpx kamery je prenášaný na veľký 4,3" displej.  Kamera disponuje aj nočným IR prísvitom, ktorý zabezpečuje kvalitný obraz aj za znížených sveteľných podmienok (pri nedostatku denného svetla sa automaticky aktivuje infračervené nočné videnie, ktoré celý priestor pred vhodovými dverami osvetlí).

PREJSŤ NA PRODUKT

VERIA DDK 5084C CZ

Elektronické digitálne dverné kukátko VERIA DDK 5084C CZ je revolučným a designovo štýlovým výrobkom, kombinujúcim bezpečnosť a pohodlie. Disponuje funkciou zoom, možnosťou kombinácie manuálneho a automatického zachytenia snímky alebo videa atď. Kompletná česká lokalizácia.

PREJSŤ NA PRODUKT

 

 

 

Kompletnú ponuku digitálnych kukátok nájdete na našom e-shope www.SykoraLock.sk

 

Naši partneri