Dverné kukátka

Pomocou dverného kukátka môžete skontrolovať, kto stojí pred vašimi dverami. Dverné kukátko tak zvyšuje celkovú vašu bezpečnosť. V našej ponuke máme ako klasické panoramatické kukátka, tak i moderné digitálne kukátka.

Výhod digitálnych kukátok je hneď niekoľko:

  • Jednoduchá manipulácia
  • Obraz vidíte na veľkom LCD displeji
  • Automatické ukladanie snímok alebo videa
  • Možnosť komunikácie na diaľku cez mobil pomocou WIFI

Kompletnú ponuku digitálnych kukátok nájdete na našom e-shope www.SykoraLock.sk

 

Panoramatické kukátka

PK Nerez

Panoramatické kukátko s podložkami a záklopkou, nerez, zorný uhol 180°. Povrchová úprava: nerez.

AXA priezorník s menovkou hranatý

Panoramatické kukátko s menovkou, Materiál: hliník

AXA priezorník s menovkou oblý

Panoramatické kukátko s menovkou, Materiál: hliník

 

Digitálne kukátka

GotU +5140

Najvyššia modelová rada digitálneho priezorníku (kukátku) od spoločnosti Mul-T-Lock GotU+ 5140. Vďaka tomuto digitálnemu priezorníku uvidíte návštevníka na veľkej 4,3“ LCD obrazovke. Pomocou tohto digitálneho priezorníku môžete natáčať video a zároveň zachytiť osobu na fotke a to aj za úplnej tmy. Fotky a videá si môžete ukladať na SD pamäťovú kartu.

MUL-T-LOCK DDV9543

Najnovší typ wifi digitálneho kukátka Mul-T-Lock DDV9543 prináša nové smart funkcie ako možnosť napojenia na wifi sieť a online komunikáciu prostredníctvom mobilnej aplikácie. Kamera digitálneho kukátka obsahuje pohybový PIR senzor a IR diódy pre nočný prísvit.  

WIFI EZVIZ DP1

Inteligentné dverné kukátko kombinuje výhody klasického digitálneho kukátka s novými inteligentnými funkciami a možnosťami. Jednou z hlavných výhod digitálneho kukátka DP1 je možnosť online sledovania obrazu cez mobilnú aplikáciu dostupnú na iOS a Android.

Vďaka veľkej 4,3" dotykovej obrazovke a 720p HD širokouhlej kamere s nočným prísvitom vám už nič neunikne. Kamerová jednotka obsahuje mikrofón a malý reproduktor pre možnosť obojsmernej komunikácie.

 

VEIU PRO

SMART WIFI digitálne dverné kukátko VEIU PRO ponúka moderné funkcie pre najnáročnejších používateľov. Vonkajšia jednotka (kamera) je vybavená špičkovým 3Mpx objektívom s uhlom záberu až 180° vďaka čomu získate široký prehľad o tom, kto sa nachádza pred Vašimi dverami. Samozrejmosťou je IR nočný prísvit pre zlé svetelné podmienky.

VEIU MINI2

Digitálne dverné SMART kukátko VEIU mini 2 ponúka moderné funkcie pre náročných zákazníkov. Vonkajšia jednotka (kamera) je vybavená 2Mpx CMOS objektívom s uhlom záberu 160°automatickým PIR detektorom pohybu, mikrofónom s reproduktorom a samozrejmosťou je aj IR nočný prísvit pre zlé svetelné podmienky.

YALE DDV 500 STANDARD

Základný model digitálneho kukátka na dvere YALE DDV 500. Vďaka digitálnemu kukátku máte vždy prehľad o tom, kto sa nachádza za vašimi dvermi. Z vonkajšej strany vyzerá toto digitálne kukátko ako klasické kukátko, ktoré nájdete skoro na každých bytových dverách. Avšak ak sa pozriete z druhej strany, miesto kruhového kukátka uvidíte 3,2" displej s 0,3Mpx kamerou.

 

 

 

Kompletnú ponuku digitálnych kukátok nájdete na našom e-shope www.SykoraLock.sk

 

Naši partneri