Kamerové systémy

V našej ponuke nájdete profesionálne kamerové systémy vhodné na monitorovanie rodinných domov, bytový domov, predajní či firiem. Zaoberáme sa kompletnou dodávkou kamerových systémov od návrhu až po realizáciu a nastavenie. V ponuke máme profesionálne kamerové systémy značiek:

 • DAHUA
 • HIKVISION
 • AVIGILON
 • JABLOTRON

Kamerové systémy rozdeľujeme do 2 skupín a to IP kamerové systémy a analógové kamerové systémy.


IP KAMEROVÉ SYSTÉMY

Ide o najmodernejšiu technológiu kamerových systémov a v súčasnosti sú IP kamerové systémy štandardom v oblasti zabezpečenia.. Signál ako aj napájanie je prenášané pomocou dátových FTP káblov. Výhodou IP kamerových systémov je jednoduchá topológia siete, možnosť dodatočného rozšírenia kamerového systému ako aj moderné analytické funkcie kamier ako detekcia pohybu, vniknutie do vyznačenej zóny a pod. 

Veľkou výhodou IP kamerových systémov je snímanie obrazu vo vysokom zobrazení UHD či 4K ako aj prepojenie sieťových technológii napr. videovrátnika a pod. Samozrejmosťou je možnosť ovládania celého kamerového systému nadiaľku pomocou mobilnej aplikácie.

Súčasťou každého IP kamerového systému je nahrávacie zariadenie (NVR) v ktorom je uložený HDD požadovanej kapacity. Súčasťou kamerového systému môže byť obrazovka, alebo záložný napájací zdroj (UPS), vďaka ktorému beží kamerový systém aj pri výpadku elektrického prúdu.

 

 

STÁLE V OBRAZE

Vďaka nášmu kamerovému systému budete stále v obraze. Kamerový systém môžete kontrolovať prostredníctvom mobilnej aplikácie. V aplikácii si viete nastaviť upozornenie na detekciu pohybu, vniknutie do nastaveného perimetra a podobne. Samozrejmosťou je možnosť prehrávania záznamu. 

 

PRESKÚMAŤ APLIKÁCIU HIK-CONNECT

 

 

 

 

 

 

VO FARBÁCH AJ V NOCI

Vďaka modernej technológii kamier môžete vidieť vo farbách aj v noci. Vďaka tejto funkcii budete mať detail za akýchkoľvek svetelných podmienok. Vďaka filtrovaniu udalostí si môžete na pár klikov pozrieť danú udalosť priamo v mobilnej aplikácii. 

Pokročilé algoritmy redukujú falošné poplachy vzniknuté vetrom či prebehnutím mačky cez Váš pozemok. 

VIDEO Z TECHNOLÓGIE COLORVU

 

 

 

 


ANALÓGOVÉ KAMEROVÉ SYSTÉMY

Analógové kamerové systémy odporúčame použiť všade tam, kde už v minulosti boli namontované kamery a teda je na danom mieste už vybudovaná kabeláž. Komunikácia analógových kamier prebieha prostredníctvom koaxiálnych káblov. Modernejšie kamerové systémy dokážu kamery po koaxiálnom kábli aj napájať takže nie je nutné riešiť dodatočnú kabeláž pre napájanie kamier.

V našej ponuke máme moderné analógové kamerové systémy s funkciami približujúcimi sa IP kamerovým systémom. Hlavnou výhodou klasických analógových kamier je jednoduché nastavenie ale hlavne nižšia cena. Ak od kamerového systému nepožadujete žiadne SMART funkcie analógové kamery sú pre Vás správnou voľbou. V prípade, že potrebujete vymeniť starý kamerový systém za nový a požadujete aj nové SMART funkcie ako je detekcia pohybu či upozornenie pri narušení perimetra, máme riešenie aj pre Vás - nevýhodou takéhoto riešenia je zväčša oveľa vyššia zriaďovacia cena ako pri IP kamerových systémoch. 

Čo dokážu nové, moderné analógové kamerové systémy (HDCVI, HDTVI):

 • Full HD obraz,
 • Obraz vo farbách aj v noci (technológia colorVu, Full-color)
 • Detekcia pohybu či narušenie perimetra (dostupná pri použití špeciálneho záznamníka)
 • Pokročilá filtrácia falošných poplachov (dostupná pri použití špeciálneho záznamníka)
 • Možnosť ovládania kamier cez mobilnú aplikáciu 

 


O NÁS

Montáže realizujeme v Trenčíne a okolí do 50km. Našimi zákazníkmi sú konečný zákazníci, bytové družstvá ako i firmy. Zabezpečíme Vám kompletný návrh kamerového systému až po samotnú realizáciu kabeláže a zapojenia kamerového systému. Spárujeme Vám kamerový systém s mobilnou aplikáciou a zaškolíme Vás, aby ste vedeli Váš systém obsluhovať. Samozrejmosťou je záručný a pozáručný servis na všetky nami montované kamerové systémy.

AKÝ JE POSTUP ?

 • Kontaktujte nás
  Kontaktovať nás môžete e-mailom: info@sykoralock.sk alebo telefonicky +421 911 394 349.
 • Požiadavky na kamerový systém
  Stručne nám popíšte objekt, definujte požiadavky na kamerový systém, prípadne váš rozpočet. Naši technici sa vám budú snažiť vyhovieť a navrhnúť kamerový systém na mieru.
 • Realizácia kamerového systému
  Po odsúhlasení návrhu a zaplatení zálohy, zrealizujeme odbornú a licencovanú montáž. Celý systém nastavíme podľa vašich požiadaviek a zaškolíme obsluhu.
 • Montážou to nekončí
  Na celý systém držíme záruku. V prípade požiadaviek realizujeme upgrade FW všetkých súčastí. Pre svojich zákazníkov ponúkame okrem záručného i plný pozáručný servis.

 

Kontaktný formulár

Naši partneri