Elektronický zámok Yale Linus

S pomocou inteligentného zámku Yale Linus sa už nikdy nemusíte báť stratených či zabuchnutých kľúčov. Pomocou elektronického zámku Yale Linus zabezpečíte akékoľvek vchodové dvere, získate komfort a 100% kontrolu nad svojimi dverami. Výhodou zámku je možnosť ovládania na diaľku pomocou bezplatnej mobilnej aplikácie Yale Access.

 

PREJSŤ NA PRODUKT

 

Kompletnú ponuku Yale Linus nájdete na našom e-shope: www.SykoraLock.sk

Hlavné výhody elektronického zámku Yale Linus

  • Bezdrôtové prevedenie zabezpečuje rýchlu a jednoduchú montáž bez potreby dodatočnej kabeláže.
  • Batériové napájanie
  • Možnosť ovládania pomocou Bluetooth, PIN klávesnice, na diaľku pomocou mobilnej aplikácie a klasickým mechanickým kľúčom
  • Pasuje na akékoľvek dvere
  • Možnosť spárovania s inteligentnou domácnosťou Amazon Alexa, Google Assistant, Apple HomeKit.
  • Kompatibilita so smart svetlami Philips Hue či alarmom Yale Sync ( Yale Smart Living)
  • História prístupov k zámku (príchodov a odchodov)

 

Yale Wifi Bridge

Po zakúpení Yale Wifi Bridge môžete inteligentný zámok ovládať na diaľku pomocou mobilného telefónu a bezplatnej aplikácie Yale Access nech ste kdekoľvek. Napríklad dokážete pre svoju upratovačku vygenerovať virtuálny kľúč platný len na daný deň a podobne. Taktiež viete sledovať históriu príchodov a odchodov.

 

Automatické zamykanie a odomykanie dverí

Smart zámok Yale Linus je naozaj Smart a preto vie kedy sa približujete ku dverám – na základe GeoFencingu zámok rozozná, že ste pri dverách a spustí sa automatické odomknutie zámku. (Táto funkcia je funkčná len pri použití zámku spolu s Yale Wifi Bridge.)

Zámok sa dá nastaviť aj na automatické zamykanie dverí potom, čo odídete z domu alebo v určitý čas, ktorý nastavíte v mobilnej aplikácii.

 

Podpora domácich asistentov

Zámok Yale Linus je možné spárovať s inteligentnými asistentami ako je Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa. Vďaka tomu môžete zámok ovládať pomocou hlasových povelov – napríklad zamykanie, odomykanie či zistenie stavu zámku. Okrem iného je zámok možno spárovať s inteligentnou inštaláciou Philips Hue či domovým alarmom Yale Sync. V prípade, že poskytujete ubytovanie pre hostí cez Airbnb, určite oceníte možnosť napojenia zámku priamo na túto platformu. Pokročilejší užívatelia ocenia možnosť programovania zámku cez IFTT integráciu.

 

Vysoká úroveň zabezpečenia

Zámok na šifrovanie komunikácie medzi jednotlivými prvkami používa technológiu Bluetooth Low Energy (BLE) a pokročilé šifrovanie AES 128 a TLS, ktoré sa používa aj na zabezpečenie napr. v bankovom sektore. Navyše Vás používateľský účet Yale je chránený pokročilým dvojstupňovým overením.

 

 

 

 

 

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Naši partneri