SHERLOCK® EXTERIOR

,
Bezp. trieda: 
3
Stupeň utajenia: 
3
Počet bodov: 
11 istiacich bodov
RW: 
37 decibelov
Možnosť dodatočného skrátenia: 
Až o 3 cm
Požiarna odolnosť: 
60 minút
Záruka: 
6 rokov
Cena dverí: 
1 890,-€
  • Záruka sa vzťahuje na uzamykací mechanizmus dverí.

Horizontal Tabs

Popis

Exteriérové bezpečnostné protipožiarne 11 bodové dvere SHERLOCK® EXTERIOR s dvojplášťovou konštrukciou sú certifikované v 3. Bezpečnostnej triede podľa EN 1627. Dvere sú vystužené pozdĺžnymi a priečnymi oceľovými zváranými výstuhami so zvukovou, tepelnou a požiarnou izoláciou.

Dvere sú vyrábané s bezpečnostným trojbodovým zámkom, chráneným krytom a štítom proti odvŕtaniu. Prevedenie povrchovej úpravy z exteriérovej strany: laminovaná, vodeodolná drevotrieska, z vnútornej strany laminovaná, dýha alebo v stupnici RAL (okrem RAL9006, 9007 a perleťových farieb). Bezpečnostné dvere SHERLOCK® EXTERIOR sa vyrábajú ako ľavé aj pravé (s otváraním DNU aj VON bez konštrukčných zmien). Bezpečnostné dvere SHERLOCK® sú testované skúšobňou až na 200 tisíc otvorení, čo zaručuje životnosť na celú generáciu.

 Model bezpečnostných dverí EXTERIOR vlastní certifikáty:

  • Certifikované v 3. bezpečnostnej triede podľa EN 1627
  • Certifikát NBÚ, stupeň utajenia 3 –Tajné (T)
  • Certifikát na protipožiarnu odolnosť dverí  na 60 minút
Špecifikácia

Konštrukcia bezpečnostných dverí

Aktívne istiace body
Aktívne istiace body, ktoré sú navarené do konštrukcie dverí, znásobujú ich bezpečnosť a odolnosť voči vysadeniu zo závesov či páčeniu a vytláčaniu zo zárubne. Aktívne istiace body sú ovládané rozvorovým mechanizmom, ktorý je ovládaný zámkom dverí.


Pasívne istiace body
Pasívne istiace body, ktoré sú navarené do konštrukcie dverí, slúžia ako ochrana proti vysadeniu dverí zo zárubne. Tieto body sú pevné, tj. nevysúvajú sa.


Bezpečnostný zámok 
Bezpečnostný zámok ovláda celý rozvorový mechanizmus dverí. Zámok je chránený krytom a štítom proti odvŕtaniu, páčeniu a prekonaniu


Špeciálny vlys
Takýto vlys v spodnej časti dverí umožňuje dvere prispôsobiť dvere napríklad zvýšenej podlahe.


Tepelno-zvukovo protipožiarna výplň
Špeciálnou výplňou dverí je protipožiarny materiál s vynikajúcimi tepelno-zvukovo izolačnými vlastnosťami. Bezpečnostné dvere SHERLOCK sú vybavené aj protipožiarnou páskou, ktorá sa v prípade požiaru alebo  zadymenia roztiahne a zamedzí tak prieniku dymu a plameňov.


Zámková časť zárubne
So zosilneným nerezovým zapadacím plechom so spevnením otvorov pre istiace body, proti roztrhnutiu, roztiahnutiu a vypáčeniu.

Design bezpečnostných dverí

Vzhľad dverí je možné prispôsobiť podľa želaní zákazníka. Na výber máte niekoľko druhov a farieb povrchov, je len na Vás, ktorý si zvolíte. Za príplatok Vám vieme vyhotoviť rozdielnu povrchovú úpravu dverí, z vonkajšej a vnútornej strany. Uvedený vzorkovník nedokáže verne zobraziť štruktúru, farbu a odtieň povrchovej úpravy. Preto prosíme, aby ste navštívili našu predajňu a vybrali si podľa vzorkovníka farieb.

 

 

 

 

Porovnanie bezpečnostných dverí SHERLOCK®

 

CLASSIC+

FAMILY

FAMILY+

EXCELLENT

Bezpečnostná trieda 2 3 3 4
Certifikát NBÚ Stupeň 2
(Dôverné)
Stupeň 3
(Tajné)

Stupeň 3
(Tajné)

Stupeň 4
(Prísne tajné)
Nepriezvučnosť (RW) 37dB 37dB 37dB 43dB
Požiarna odolnosť 30 minút 30 minút 30 minút 30 minút
Spôsob uzamykania Kľúčom/ elektronicky Kľúčom/ elektronicky Kľúčom/ elektronicky Kľúčom/ elektronicky
Počet istiacich bodov 7 8 13 23
Tesnenie na dverách Áno Áno Áno Áno
Možné skrátenie o 3 cm  Áno Áno Áno Áno
Možné atypické rozmery Áno Áno Áno Áno
Ceľooceľové, vystužené,
dvojplášťové
Áno Áno Áno Áno
Kotvenie a zabetónovanie
zárubne
Áno Áno Áno Áno

 

Príslušenstvo

PRÍSLUŠENSTVO K BEZPEČNOSTNÝM DVERÁM SHERLOCK®

K bezpečnostným dverám SHERLOCK® si môžete vybrať doplnky podľa vlastných predstáv. Prispôsobte si svoje bezpečnostné dvere podľa vlastného vkusu a štýlu. Pokiaľ ste v našej ponuke nenašli to čo ste hľadali, neváhajte sa na nás obrátiť s vašou požiadavkou.

Realizácie

 

POVRCH DVERÍ

Povrch dverí je dôležitý preto naše bezpečnostné dvere SHERLOCK® EXTERIOR ponúkame v rôznych farbách a povrchových úpravách. Vyberať si môžete z laminátu, dýhy či lakovaných v širokej škále RAL.

OKRASNÝ RÁMIK DVERÍ

Spravte zo svojich bezpečnostných dverí dizajnové dvere. Na výber máte veľké množstvo typov rámikov a typov okrasných líšt.

OCEĽOVÁ KONŠTRUKCIA DVERÍ

Na to aby boli bezpečnostné dvere naozaj bezpečnostné, potrebujú byť konštruované z najpevnejších materiálov. Preto sú bezpečnostné dvere SHERLOCK® EXTERIOR konštruované ako oceľové, dvojplášťové a vystužené zváranými oceľovými výstuhami po celej ploche dverí.

11 ISTIACICH BODOV

Na dverách je umiestnených 4 pasívnych a 7 aktívnych čapov ovládaných trojbodovým zadlabovacím zámkom dverí. Aktívne a pasívne istiace body pevne uchytené k oceľovej konštrukcii znásobujú odolnosť dverí proti vysadeniu zo závesov a vypáčeniu zo zárubne. Zdvojené istiace body znásobujú odolnosť a bezpečnosť dverí.

BEZPEČNOSTNÝ ZÁMOK DVERÍ

Bezpečnostné dvere SHERLOCK® EXTERIOR sú osadené bezpečnostným trojbodovým zadlabovacím zámkom, ktorý je chránený krytom a štítom zámku proti odvŕtaniu, pre zabezpečenie vysokej odolnosti voči prekonaniu

ZVUKOVO TEPELNÁ IZOLÁCIA

Dvere sú zvukovo (37db) aj tepelne izolované vďaka silnej izolácií z minerálnej vlny. Takéto vybavenie dverí si žiada vo vybraných podmienkach aj legislatíva a poisťovací režim.

PROTIPOŽIARNA PÁSKA

Súčasťou dverí je protipožiarna páska a tesnenie pre dosiahnutie parametrov zvukovej a požiarnej izolácie. Protipožiarna páska pri požiari zväčší svoj objem a zamedzí prieniku dymu a plameňov

HNEDÁ ALEBO BIELA POLODRÁŽKA

Kovová polodrážka dverí je striekaná štandardne hnedou, pri bielych dverách bielou farbou.

VÝROBNÝ ŠTÍTOK NA DVERÁCH

Výrobný štítok nesie informácie o všetkých dôležitých parametroch dverí ako aj normách podľa ktorých sú dvere vyrobené a skúšané (nutná zhoda parametrov s doloženým certifikátom dverí)

CERTIFIKÁTY

Všetky modely bezpečnostných dverí SHERLOCK® sú certifikované a spĺňajú všetky Európske normy a štandardy. Vďaka certifikátu sa nemusíte báť, že Vám poisťovňa Váš byt nepoistí proti vykradnutiu či požiaru.   

MOŽNOSŤ DODATOČNÉHO SKRÁTENIA DVERÍ

Vďaka konštrukcii dverí bez istiaceho bodu do podlahy sú eliminované možné problémy pri uzamykaní a je možné dodatočné skracovanie dverí až o 3 cm.

DVERE NA CELÚ GENERÁCIU

Bezpečnostné dvere SHERLOCK® EXTERIOR sú testované skúšobňou na 200 tisíc otváraní.

Ako vybrať bezpečnostné dvere?

Ako vybrať bezpečnostné dvere?

Stručný sprievodca výberom bezpečnostných dverí.

Bezpečnostné dvere sherlock

Montáž kamerových systémov

Realizujeme návrh a montáž kamerových systémov.

Nezáväzná obhliadka

Máte záujem o bezpečnostné dvere ? Zanechajte nám kontakt a my Vás budeme obratom kontaktovať. Náš vyškolení personál Vám vysvetlí všetky detaily bezpečnostných dverí a vytvorí Vám cenovú ponuku na mieru.

 

Naši partneri